slide 1 slide 2
slide 3

Vy máte predstavu a my vieme ako ju naplniť, vytvorme spoločnými silami Vaše nové bývanie.

Airtavos s.r.o.

Vďaka využitiu najmodernejšej technológie napínaných stropov a napínaných stien Vám naša spoločnosť dokáže vytvoriť exkluzívny interiér šitý na mieru za prijateľné ceny a to až s 12 ročnou zárukou. Ktorá spoločnosť dokáže to čo my?.

slide 4
Očarujúca 3D podlaha pre exkluzívny interiér za prijateľné ceny.

Farebné prevedenia

     Jednofarebné napínané steny sú limitované šírkou fólie v závislosti od farebného prevedenia. Vo výrobe je možné zhotoviť fóliu v šírkach 130 cm, 180 cm, 200 cm, 270 cm, 325 cm - nie však pri každom farebnom prevedení. Preto sú jednotlivé farebné prevedenia rozdelené podľa šírky. Pri montovaní napínaných stien vo farebnom odtieni, ktorý je v šírke 130 cm, 180 cm, 200 cm nie je možné fóliu napnúť bez spoja. V tomto prípade sa fólie spájajú priamo vo výrobe tzv. zvarom, alebo sa môže použiť spojovacia lišta, nie je to však nevyhnutný krok. V prípade zvaru je miesto spoja prakticky nebadateľné, ide len o tenkú mm čiaru, ak sa však použije spojovací profil, ide o cca 7 mm medzeru vyplnenú bielou maskovacou lištou.

Napínané steny s potlačou sú bez spoja nakoľko je možné vytvoriť potlač v šírke 260 cm čo je postačujúce na výšku klasických stien. Potlač sa realizuje na bielu matnú hladkú fóliu aj na translucid, ktorý slúži na vytvorenie podsvietených napínaných stien. Nakoľko dĺžka fólii nie je obmedzená ani pri tlači je možné realizovať aj dlhšie steny bez spoja.

Leská 130 cm

Leská 180 cm

Leská 325 cm

Matná 130 cm

Matná 200 cm

Matná 270 cm

Matná štruktúrovaná 200 cm

Matná štruktúrovaná 270 cm

Translucid 200 cm, 270 cm, 325 cm

     Uvedené farebné odtiene môžu byť mierne skreslené, preto je lepšie v prípade objednávky farebného stropu vybrať farebné prevedenie priamo z katalógu spoločnosti Airtavos.