Vitajte vo svete napínaných stropov

Ako napreduje doba, tak napredujú aj technologické úpravy rôznych priestorov či obytných alebo podnikateľských kancelárií a rôznych objektov. Výnimkou nie sú ani samotné stropy, ktoré v časoch aristokracie mali významnú úlohu v celom interiéri, dnes sa tento trend pomaly vracia a preto Vám spoločnosť AIRTAVOS ponúka najmodernejšiu technológiu v tejto oblasti a to napínané stropy
Cieľom spoločnosti AIRTAVOS je to, aby bol zákazník spokojný, preto je pre nás každý projekt jedinečný. Nesnažíme sa niečo nanútiť, čo klient nechce len preto, aby sme daný produkt predali. Výhodou našich stropov je to, že sa vyrábajú presne na mieru a nezostáva tak žiaden odpad, čo nemôžeme povedať dnes už o starých sadrokartónových technológiách. Nakoniec je zákazník ukrátený, či okradnutý. Preto spoločnosť AIRTAVOS ponúka na trh niečo nové, čo nezaťaží Vás ani Vašu peňaženku…

Čo sú to vlastne napínané stropy?

Napínané stropy sú najmodernejšou technológiou, ktorou je možné dosiahnuť ideálne rovný strop s vysoko estetickou hodnotou za krátky čas a prijateľnú cenu. Medzi zvláštnosti tohto materiálu patrí zároveň to, že ide o tvárny materiál, ktorý umožňuje vytvárať akýkoľvek dizajn. To posúva napínané stropy medzi dizajnovo najviac preferovane materiály dizajnérmi a architektmi v celom svete a vytvára tak z napínaných stropov technológiu budúcnosti.

Napínané stropy z materiálového hľadiska

Z materiálového hľadiska sú napínané stropy vyrobené z PVC fólie. Presnejšie ide o tenké vystužené kompozičné plátno s podvojnou impregnáciou polymérnymi zmesami, čím sa zvyšuje pevnosť a odolnosť daného materiálu. Materiál je konštruovaný tak, aby 1 m2 v prípade vytopenia z hora dokázal udržať 100 l vody, teda samotná fólia je tak pevná, že dokáže udržať Váhu dospelého človeka bez toho, aby sa pretrhla. No aj napriek tomu nie je tento materiál nezničiteľný, napínané stropy a steny sa dajú prepichnúť alebo prerezať ostrými predmetmi. Ktorý materiál je ale nezničiteľný, poškodiť sa dajú prakticky všetky materiály nehovoriac o sadrokartóne, ktorý môžete preraziť aj rukou, pri napínaných stropoch a stenách by k prerazeniu nemalo dôjsť, pretože ide o pružný materiál, ktorý sa po údere vráti do pôvodného stavu.

Ako funguje napínaný strop?

Cieľom spoločnosti AIRTAVOS je to, aby bol zákazník spokojný, preto je pre nás každý projekt jedinečný. Nesnažíme sa niečo nanútiť, čo klient nechce len preto, aby sme daný produkt predali. Výhodou našich stropov je to, že sa vyrábajú presne na mieru a nezostáva tak žiaden odpad, čo nemôžeme povedať dnes už o starých sadrokartónových technológiách. Nakoniec je zákazník ukrátený, či okradnutý. Preto spoločnosť AIRTAVOS ponúka na trh niečo nové, čo nezaťaží Vás ani Vašu peňaženku…

Prevedenia napínaných stropov

Výber napínaného stropu plne závisí na Vás a Vašej fantázii. Spoločnosť AIRTAVOS Vám ponúka viac ako 200 farebných prevedení a rozmanitosť povrchových úprav napínaných podhľadov. Môžete dať prednosť podhľadom so zrkadlovým efektom alebo so zobrazením látky. Možno budete chcieť vidieť nad hlavou hviezdne nebo, podobu prírodného kameňa, kovu alebo dreva. Na uvedený materiál je možné nanášať akékoľvek zobrazenie (napríklad oblohu, alebo vlastné fotografie) s vysokým rozlíšením a v kvalitnej tlači. Ideálne je min. 15 Mpx….

Životnosť napínaných stropov

Životnosť napínaných stropov prakticky nie je obmedzená. Vysoká mechanická pevnosť plátna zaisťuje ich dlhodobú životnosť. Spoločnosť AIRTAVOS Vám ponúka 10 ročnú záruku. Veď napokon posúďte sami, ponúkali by sme 10 ročnú záruku, ak by sme si neboli istý našim produktom alebo našimi službami?

Cena napínaných stropov

Henry Ford povedal: „Nie som taký bohatý, aby som si kupoval lacné veci.“ Našou cenovou politikou je garantovať kvalitu napínaných stropov za rozumné peniaze. A vy sa minimálne 10 rokov nemusíte obávať maľovania, praskania podhľadov, do ktorých by ste pri sadrokartóne museli opätovne o pár rokov investovať. Ešte raz pripomíname našu 10-ročnú záruku, ktorá je dostatočným dôkazom toho, že si za svojimi službami pevne stojíme.

Vlastnosti napínaných stropov

Požiarna bezpečnosť – napínané stropy zodpovedajú požiadavkám požiarnej bezpečnosti, čo je potvrdené platným Certifikátom požiarnej bezpečnosti.
Praktickosť a jednoduchosť používania – napínané stropy sú jednou z mála metód stropnej úpravy, ktorá nevytvára problémy pri používaní, napínané stropy nemenia svoje vlastnosti, neobjavia sa na nich praskliny, nezožltnú, je možné ich ľahko umyť a nedajú sa prakticky poškodiť.
Mrazuvzdornosť – napínaný strop vydrží teploty od -50 až +90 stupňov. Strop je možné inštalovať v nevykurovaných miestnostiach, v domoch nachádzajúcich sa vo výstavbe v zimnom období. Úplná ekologická bezpečnosť – napínané stropy sú certifikované, čo umožňuje ich uplatnenie v akýchkoľvek obytných a spoločenských miestnostiach. Stropy nemajú stály zápach.
Najvyššie estetické vlastnosti – po montáži napínaných stropov AIRTAVOS zákazník získa ideálne rovný povrch, ktorý skryje akékoľvek nedokonalosti hlavného stropu. Napínaný strop sa montuje na neviditeľnú hliníkovú lištu a technologické medzery medzi plátnom napínaného stropu a stenou sa skryjú úzkou dekoratívnou vložkou v troch farebných prevedeniach a to biela, čierna a krémová. Podľa priania je možné vytvoriť objemné konštrukcie (tzv. prehyby), zakomponovať do napínaného stropu môžeme akékoľvek svetelné prístroje..