O nás

Firma elektrorevize.cz je více než 23 let odborným poskytovatelem komplexních projekční, elektromontážní, elektrorevizní činnosti na elektrickém zařízení od trafostanic VN, čerpacích stanic PHM až po objekty nízkého napětí NN. Provádíme elektrorevize od „A po Z“, termovizní měření, výpočty Ex protokolů vnějších vlivů dle NV.č.406/2004 Sb., měření intenzity osvětlení, hledání poruch na kabelových trasách.
Naše působnost je po celé ČR, zejména pak v Praze.
image
image
image
image
image

Energetika - revize elektro VN

Energetika - revize VN: provádíme pravidelné a výchozí revize trafostanic společností PRE a ČEZ, proudovou analýzu rozvoden VN, NN, kompletní servisní činnost v rozvodnách VN, NN nastavení proudových ochran, rozbory trafo oleje, termovizní měření kamerou, vyhledávání poruch na kabelových trasách, elektrorevize energetických zdrojů tj. bioplynových a fotovoltaických elektráren FVE.

Elektro revize čerpacích stanic PHM

Provádíme od roku 2002 – 16 let kompletní revizní činnost v síti ČS PHM po celé ČR, od revizí technologie výdejních stojanů (CNG-LPG), technologických obvodů hlídání hladiny, kontrol společné zemní soustavy ČS a systému LPS.

Elektrorevize bytových komplexů

Máme zkušenosti z revizemi velkých bytových komplexů zejména v Praze od developerských společností: CENTRAL GROUP, SKANSKA, METROSTAV DEVELOPMENT a.s., SUBTERRA a.s., BAK a.s., jako byly bytové soubory Na Krutci P6, Zahradní Město P10, Zličín.

Elektrorevize průmyslových a komerčních prostor

Máme letité zkušenosti z elektrorevizemi v objektech Vězeňské služby ČR, při výstavbě velkých průmyslových závodů /výchozí revize GEFCO Kolín, TPCA Kolín/, administrativních celků jako byly objekty Vlády ČR – Strakova Akademie, vládní vila ČR, Kramářova vila, GEFCO Kolín, stanice METRA po povodních 2002, výchozí revize trasy „C“ METRA Ládví, výchozí revize při rekonstrukci Paláce Kultury Praha 2002, hotelová část letiště Václava Havla Praha hotel Marriott, Magistrátu hlavního města Prahy MHMP 2014-2017, zdravotnických zařízení: Nemocnice Jablonec nad Nisou, Nemocnice Tanvald, ZŠ Tuklaty, ZŠ Líbeznice, ZŠ Praha 6, Pražská plynárenská a.s. na ČS CNG a pod.

Proč zvolit právě nás?

Z hlediska prostředí se firma Elektrorevize – Pavel Vrátný se specializovala na revizní činnost v prostředí s nebezpečím výbuchu Ex a z hlediska napětí na revize VN trafostanic společností PRE-di a ČEZ Distribuce, ale i elektrorevize nízkého napětí pro samotného občana. Vlastníme oprávnění a osvědčení od organizace TIČR: k projektové činnosti, elektromontážní činnosti a revizím VN, NN včetně prostředí s nebezpečím výbuchu. Revizní činnost vykonává Pavel Vrátný osobně a je zárukou odborné kvality a přijatelné cenové úrovně, elektromontážní práce zajistí subdodávkou. 
Máme 23letou stabilitu firmy, zkušenosti v oboru revizní činnosti NN-VN, Ex
Jsme spolehliví, přesní a máme oprávnění do 35 kV/ VN-NN, Ex
Máme moderní kalibrované technické vybavení s nejlepšími parametry, vždy jsme o krok vpřed
Skvělé reference nás posouvají kupředu, spokojenost zákazníků je naší nejlepší vizitkou
Pro každého zákazníka máme řešení, provádíme poradenskou činnost s TIČR
Provedeme kompletní elektrorevizní činnost od A do Z: od revize elektrického spotřebiče až po trafostanici zákazníka
Ctíme požadavky zákazníků, jsme objektivní v posuzování el. instalace a plníme technické požadavky norem ČSN, EN a Nařízení vlády/NV/
Naše motto: “Úspěch se stává z mnoha částí, staňte se jednou z nich.”